Гришо гази на US Open, смаза и Дуди Села с 6:1, 6:2, 6:2

51608

Първата българска ракета Григор Димитров гази на US Open. Във II кръг той смаза израелеца Дуди Села с 6:1, 6:2, 6:2. За по-малко от един футболен мач време Гришо си осигури място в трети кръг от четвъртия и последен за годината турнир от "Големия шлем". Това е втора победа в кариерата на българина от надпреварата в Ню Йорк. В следващия си мач отвъд Океана Григор Димитров ще се изправи срещу победителя от сблъсъка между Давид Гофен и Жоао Соуса.

На втория по големина корт "Луис Армстронг" Димитров показа много качествен тенис, изчистен от грешки и изпълнен с множество печеливши удари и атрактивни разигравания. 83-ият в света Дуди Села опита по всякакъв начин да се противопостави, но не успя да го постигне в нито един момент. Димитров си играеше като котка с мишка с израелеца и след само 89 минути напусна корта като победител.

Фалшив Гришо си проси секс във Фейсбук (СНИМКИ)

Григор Димитров си проси секс във Фейсбук! Шокиращото ракритие направи дама, потребител на Sportline.bg. Естествено не става дума за ис...

ВИЖ ТУК ГАЛЕРИЯ СЪС СНИМКИ ОТ МАЧА НА ГРИГОР ДИМИТРОВ СРЕЩУ ДУДИ СЕЛА!

ВИЖ ТУК НАЙ-ДОБРОТО ОТ US OPEN В СНИМКИ!

Григор Димитров отупа Харисън и се класира за втория кръг на US open

Григор Димитров записа първа победа на Откритото първенство на САЩ. Най-добрият ни тенесист отвя представителя на домакините Райън Хари...